Strona główna Polish Python Coders Group
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności: ##python.pl na FreeNode - ogarniamy zlot na Mazurach lub Podlasiu :>?
Szukaj Szukaj
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
Drukuj
Wątek: Poznajmy się  (Przeczytany 53883 razy)
« Odpowiedz #75 : 18:31 01/12/15 »
ad8mek Offline
Hello World!

*

Reputacja: 0

Witam serdecznie Uśmiech

« Odpowiedz #76 : 10:55 25/03/16 »
s9awek Offline
Hello World!

*

Hej Język

« Odpowiedz #77 : 16:18 13/04/16 »
PROTON Offline
Hello World!

*

Witam,
Mam na imię Mariusz, Pythonem bawię się od 3 lat, używam głównie do przetwarzania dużej ilości danych.
« Odpowiedz #78 : 21:29 14/04/16 »
Traper Offline
Hello World!

*

Witamy ^^

Z ciekawości zapytam, możesz powiedzieć jakiego rodzaju są to dane?

Pozdrawiam

^^
« Odpowiedz #79 : 13:23 09/07/16 »
lulek05 Offline
Hello World!

*

Reputacja: -3

Witam.
Trafiłem na forum kilka dni temu w poszukiwaniu rozwiązań moich problemów w pythonie oraz pomagania innym. Uśmiech
« Odpowiedz #80 : 14:59 21/03/17 »
Grzesiek Offline
Hello World!

*

Dzień dobry, dobry wieczór jednym słowem witam Wszystkich i pozdrawiam z Lublina.

Pythona uczę się od kilku miesięcy, ponieważ zainteresowałem się komputerkami Raspberry Pi. W przypadku trochę bardziej zaawansowanej obsługi malinek znajomość tego języka jest raczej niezbędna. Przykładowo kiedy zakupiłem czujnik temperatury i wilgotności musiałem napisać skrypt w Pythonie który potrafi odczytywać informacje z tego czujnika.

Uczę się z książek, przeglądam kody w Internecie słowem coraz bardziej zagłębiam się w temat.
« Odpowiedz #81 : 19:27 02/04/17 »
Guaz Offline
Advanced Python User

**

Reputacja: 38

Miło mi że trafiłem na to forum patrząc po postach. Chciałbym się przywitać ze wszystkimi Chichot.

A tak o mnie, to trafiłem tu w poszukiwaniu kolejnych wyzwań w ramach nauki programowania oraz samego języka Python, Python był pierwszym z którym się spotkałem od strony "edytora tekstu". Inne języki z którymi się bawię obecnie szukając kolejnych zadań programistycznych poprzez próby pomagania ludziom i szukanie informacji gdy potrzebuje do czyjegoś problemu, to C, Java i C++.
W programowaniu najbardziej mnie raduje optymalizacja czasu działania kodu i szeroko pojęta algorytmika. Dopiero uczę się programować. (Bo programowaniem bym tego nie nazwał po kilku programach na własny użytek i kilku setkach godzin nad programami algorytmami matematycznymi.) Spędzam nad tym blisko 200 godzin w miesiącu od lipca, czytając artykuły, eBooki, fora i rozwiązując ćwiczenia z różnych uczelni bądź tutoriali które uda mi się odnaleźć w sieci. I mam nadzieję że będzie nam się fajnie wpółegzystowało na forum bez spin o pierdoły jak to niektórzy lubią sobie w internecie pofolgować Uśmiech.

Python 3.5.2 / Mint
« Odpowiedz #82 : 15:48 07/07/17 »
tomek.wla Offline
Hello World!

Zobacz profil WWW
*

Witam wszystkich. Rejestracja na forum to dla mnie kolejny krok który ma mnie przybliżyć do nauki pythona. Obecnie zbieram materiały. Dla mnie to zajęcie czysto hobbistyczne i mimo że ludzie nie lubią jak tak o tym mówię to mam to w nosie Uśmiech
« Odpowiedz #83 : 10:23 31/01/18 »
gosia87 Offline
Hello World!

*

Witam wszystkich Uśmiech

Jestem nowa na forum od dzisiaj. Swoją przygodę z Pythonem zaczęłam od niedawna. Zainteresowały mnie zajęcia na uczelni z Pythona i chciałabym kontynuować naukę na własną rękę, a później może zapisać się na jakiś kurs.

Czyż nie lepiej spokojnie znosić przeciwności losu, niż skargami na nie utrudniać życie sobie oraz innym?
John Flanagan – Zwiadowcy. Cesarz Nihon-Ja
« Odpowiedz #84 : 09:01 13/06/18 »
kelly Offline
Hello World!

*

Hello :*
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
Drukuj
Skocz do:  

© 2007 - 2018 Polish Python Coders Group