Strona główna Polish Python Coders Group
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności: PyStok #39, 20 marca 18:00, Białystok: AI w diagnostyce obrazowej i metaklasy
Szukaj Szukaj
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
Drukuj
Wątek: Poznajmy się  (Przeczytany 91298 razy)
« Odpowiedz #75 : 18:31 01/12/15 »
ad8mek Offline
Hello World!

*

Reputacja: 0

Witam serdecznie Uśmiech

« Odpowiedz #76 : 10:55 25/03/16 »
s9awek Offline
Hello World!

*

Hej Język

« Odpowiedz #77 : 16:18 13/04/16 »
PROTON Offline
Hello World!

*

Witam,
Mam na imię Mariusz, Pythonem bawię się od 3 lat, używam głównie do przetwarzania dużej ilości danych.
« Odpowiedz #78 : 21:29 14/04/16 »
Traper Offline
Hello World!

*

Witamy ^^

Z ciekawości zapytam, możesz powiedzieć jakiego rodzaju są to dane?

Pozdrawiam

^^
« Odpowiedz #79 : 13:23 09/07/16 »
lulek05 Offline
Hello World!

*

Reputacja: -3

Witam.
Trafiłem na forum kilka dni temu w poszukiwaniu rozwiązań moich problemów w pythonie oraz pomagania innym. Uśmiech
« Odpowiedz #80 : 14:59 21/03/17 »
Grzesiek Offline
Hello World!

*

Dzień dobry, dobry wieczór jednym słowem witam Wszystkich i pozdrawiam z Lublina.

Pythona uczę się od kilku miesięcy, ponieważ zainteresowałem się komputerkami Raspberry Pi. W przypadku trochę bardziej zaawansowanej obsługi malinek znajomość tego języka jest raczej niezbędna. Przykładowo kiedy zakupiłem czujnik temperatury i wilgotności musiałem napisać skrypt w Pythonie który potrafi odczytywać informacje z tego czujnika.

Uczę się z książek, przeglądam kody w Internecie słowem coraz bardziej zagłębiam się w temat.
« Odpowiedz #81 : 19:27 02/04/17 »
Guaz Offline
Professional Python User

Reputacja: 64

Miło mi że trafiłem na to forum patrząc po postach. Chciałbym się przywitać ze wszystkimi Chichot.

A tak o mnie, to trafiłem tu w poszukiwaniu kolejnych wyzwań w ramach nauki programowania oraz samego języka Python, Python był pierwszym z którym się spotkałem od strony "edytora tekstu". Inne języki z którymi się bawię obecnie szukając kolejnych zadań programistycznych poprzez próby pomagania ludziom i szukanie informacji gdy potrzebuje do czyjegoś problemu, to C, Java i C++.
W programowaniu najbardziej mnie raduje optymalizacja czasu działania kodu i szeroko pojęta algorytmika. Dopiero uczę się programować. (Bo programowaniem bym tego nie nazwał po kilku programach na własny użytek i kilku setkach godzin nad programami algorytmami matematycznymi.) Spędzam nad tym blisko 200 godzin w miesiącu od lipca, czytając artykuły, eBooki, fora i rozwiązując ćwiczenia z różnych uczelni bądź tutoriali które uda mi się odnaleźć w sieci. I mam nadzieję że będzie nam się fajnie wpółegzystowało na forum bez spin o pierdoły jak to niektórzy lubią sobie w internecie pofolgować Uśmiech.

Python 3.5+ / Mint

Daje wędkę zamiast ryby. Chyba że ktoś się chce czegoś nauczyć, wtedy chętnie pomogę każdemu.
Za rybę niestety trzeba zapłacić Z politowaniem.
« Odpowiedz #82 : 15:48 07/07/17 »
tomek.wla Offline
Hello World!

Zobacz profil WWW
*

Witam wszystkich. Rejestracja na forum to dla mnie kolejny krok który ma mnie przybliżyć do nauki pythona. Obecnie zbieram materiały. Dla mnie to zajęcie czysto hobbistyczne i mimo że ludzie nie lubią jak tak o tym mówię to mam to w nosie Uśmiech
« Odpowiedz #83 : 10:23 31/01/18 »
gosia87 Offline
Hello World!

*

Witam wszystkich Uśmiech

Jestem nowa na forum od dzisiaj. Swoją przygodę z Pythonem zaczęłam od niedawna. Zainteresowały mnie zajęcia na uczelni z Pythona i chciałabym kontynuować naukę na własną rękę, a później może zapisać się na jakiś kurs.

Czyż nie lepiej spokojnie znosić przeciwności losu, niż skargami na nie utrudniać życie sobie oraz innym?
John Flanagan – Zwiadowcy. Cesarz Nihon-Ja
« Odpowiedz #84 : 09:01 13/06/18 »
kelly Offline
Hello World!

*

Hello :*
« Odpowiedz #85 : 22:03 24/03/19 »
Jatzek3 Offline
Hello World!

*

Cześć Wam!

Chciałbym się z wami przywitać. Pythona się uczę od około miesiąca. Przeczytałem i przerobiłem cały Learn Python The Hard Way, a w tym momencie zajmuje się Head First Python. Robię tez kilka pobocznych rzeczy, ale to takie drobnostki.

Trochę szkoda, że Forum nie ma osobnego działu. Sekcja społeczności jest trochę w zarodku;)

Jako początkujący programista jestem ciekawy czy macie jakieś porady dla mnie? Niedługo zacznę się rozglądać za pracą Junior Python Deva. Składac Cv, chodzić na rozmowy.

Mam też masę materiałów do nauki które są w języku angielskim, gdyby ktoś potrzebował to chętnie się podzielę/polecę/dam linka.
« Odpowiedz #86 : 20:04 13/04/19 »
baerwooli Offline
Hello World!

*

Cześć! Jestem Marek i dopiero zaczynam swoją zabawę z pythonem, więc proszę o wyrozumiałość Mrugnięcie
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
Drukuj
Skocz do:  

© 2007 - 2019 Polish Python Coders Group