Strona główna Polish Python Coders Group
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności: PyStok #32 - 20 czerwiec 2018, 18:00, Białystok
Szukaj Szukaj
Strony: [1]   Do dołu
Drukuj
Wątek: Początek z Python  (Przeczytany 1569 razy)
« : 14:45 06/03/17 »
Kyms19 Offline
Hello World!

*

Reputacja: 0

Witam wszystkim Mrugnięcie

Tematów pewnie było sporo, lecz nie ma to jak konkretna motywacja. Chcę zacząć naukę z Pythonem. Od czego najlepiej to zrobić? Czy poza dokształcaniem się w "domowych zaciszu", są uczelnie, gdzie kładziony jest na to nacisk? Głównie chodzi mi o Warszawski okręg. Mam świadomość, że nie będzie to łatwa nauka, ale chcę się jej podjąć. Obecnie działam przy pozycjonowaniu stron. Łącznie lekko ponad 3 lata, ale czym dłużej to trwa, tym bardziej czuję się zrezygnowany. Możliwe, że złe doświadczenia z firmami.  Pokierujcie  Uśmiech
« Odpowiedz #1 : 10:42 09/03/17 »
gofer Offline
Hello World!

Zobacz profil WWW
*

Proponuję zacząć od literatury i kursów online.

Sam zacząłem od kursu na https://www.codecademy.com/learn/python

Polecam jest fajny. Oczywiście w necie jest tego sporo. Co do książek to nie polecę, bo mam tutaj za małą wiedzę. Może ktoś jeszcze się wypowie.

Zwrócę natomiast od razu uwagę na jedną rzecz. Polecam od razu uczyć się po angielsku.

« Odpowiedz #2 : 10:32 31/01/18 »
gosia87 Offline
Hello World!

*

Niestety nie jestem z Warszawy ani z okolic, ale na pewno w Warszawie organizowanych jest dużo kursów z podstaw. Ja zaczęłam swoją przygodę na uczelni podczas zajęć z programów biznesowych, ale tam Python był tylko namiastką. Lepiej uczyć się na własną rękę i chodzić na kursy niż szukać wśród ofert uczelni. Tam z doświadczenia wiem, że można najmniej się nauczyć

Czyż nie lepiej spokojnie znosić przeciwności losu, niż skargami na nie utrudniać życie sobie oraz innym?
John Flanagan – Zwiadowcy. Cesarz Nihon-Ja
Strony: [1]   Do góry
Drukuj
Skocz do:  

© 2007 - 2018 Polish Python Coders Group