Strona główna Polish Python Coders Group
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności: PyStok #22 - 3 luty, 18:00, Data Science Białystok #3 - 4 luty, 19:00
Szukaj Szukaj
Strony: 1 [2]   Do dołu
Drukuj
Wątek: Praca domowa PILNE!  (Przeczytany 220 razy)
« Odpowiedz #15 : 00:22 20/03/17 »
pigmej Offline
PPCG
Professional Python User

Reputacja: 50

Cały problem zaczął się od tego że nie powiedziałeś co zrobiłeś w celu zaliczenia. Jakbyś od razu wkleił ten kod to miałbyś szczegółową pomoc od razu.

Mamy tu alergie na "pomocy nie zrobiłem nic a teraz nie zaliczę" a twój temat tak wyglądał.
« Odpowiedz #16 : 01:13 20/03/17 »
firemark Offline
Advanced Python User

**

Reputacja: 5

Dziękuję za pomoc Uśmiech na pewno moje życie stanie się prostsze i bardziej kolorowe dzięki waszym radom:) ( wspólnymi siłami z kolegami rozwieliśmy zadanie)
Generalnie to zakończę tutaj swoją współpracę z wami jak i z forum Uśmiech
Takie małe podsumowanie życie na internecie i przed ekranem się nie kończy ... są pasje, rodzina, życie pełne wrażań bo jest jedno no i przyjaciele, mam miłą nadzieję że spotkam kiedyś jakiegoś takiego informatyka i sobie porozmawiamy w życiu realnym wymieniając swoje poglądy merytorycznie i sposób postrzegania świata, a nie przez kabel bo tutaj każdy może pisać co mu się żywnie podoba i obrażać kogo chce a moim zdaniem jest to objaw zaburzeń emocjonalnych. Pamiętajcie również aby zdrowo jeść i nie wylewać swoich negatywnych emocji przez internet, nie wywyższajcie się to podstawowa zasada w życiu !

PS: Życie każdego usprawiedliwi a jak ktoś popełnia błąd to trzeba mu to uświadomić a nie mieszać go z błotem...
Dużo można byłoby pisać ale nie ma sensu. Pozdrawiam

Najbardziej pyskaci są ci co nie pomagają, więc nie rozumieją czym jest pomaganie. Takich jak ty na tym forum jest od cholery - każdy z nich ma tylko wymagania i że PILNE i że trzeba pomóc. Tutaj ludzie są naprawdę pomocni - ale szlag każdego trafi, jeżeli problem polega nieczytaniu dokumentacji (która jest w google, serio) czy nieopisaniu problemu, który jest PILNY.

Oczywiście w przyszłości zalecam byś jednak się programowania poduczył - będzie ci łatwiej rozwiązywać problemy w życiu (serio).
« Odpowiedz #17 : 02:54 20/03/17 »
gbc Offline
Hello World!

*

Reputacja: 2

Ta, oczywiscie lepiej wiesz to od ludzi ktorzy ukladali program nauczania...

@jell Akurat kwestia programu na studiach/ w szkole, jest mocno dyskusyjna. I raczej tak, on wie co jest dla niego lepsze, co go bardziej interesuje i w jakim kierunku chciałby się rozwijać a nie jakaś komisja z Ministerstwa Edukacji. Mamy tak idiotyczny system który w zasadzie nie edukuje, a stosuje ten sam szablon wobec każdego, jak na jakiejś linii produkcyjnej.

Zjebaliście chłopaka nie wiem za co, o tak dla zasady bo hurrr durrr 'jakim prawem śmiesz czegoś nie wiedzieć a tym bardziej się nie interesować hurrr durrr'.
« Odpowiedz #18 : 10:54 20/03/17 »
pigmej Offline
PPCG
Professional Python User

Reputacja: 50

Zjebaliście chłopaka nie wiem za co, o tak dla zasady bo hurrr durrr 'jakim prawem śmiesz czegoś nie wiedzieć a tym bardziej się nie interesować hurrr durrr'.

Ja "zjebałem" za podejście z pierwszych postów aka: "Nic nie umiem, nic nie zrobiłem pomóżcie bo PILNIE potrzebuje".
Strony: 1 [2]   Do góry
Drukuj
Skocz do:  

© 2007 - 2017 Polish Python Coders Group