Strona główna Polish Python Coders Group
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności: PyStok #24 - 25 kwietnia, 18:00, Białystok!
Szukaj Szukaj
Strony: [1]   Do dołu
Drukuj
Wątek: Katalog stron - NETKAT  (Przeczytany 65 razy)
« : 23:46 13/09/17 »
jundymek Offline
Advanced Python User

**

Reputacja: 3

Przyszła pora żeby zaprezentować moje wypociny. Mniej więcej od roku walczę z Django i postanowiłem połączyć naukę z czymś pożytecznym. Stwierdziłem, że zbuduję coś co będę w stanie wykorzystać w praktyce i stanęło na skrypcie katalogu stron. Jeśli ktoś ma z SEO cokolwiek wspólnego na pewno spotkał się z katalogowaniem stron (coraz mniej skuteczne i popularne zajęcie, ale nie można powiedzieć, że nie przynoszące jakichkolwiek rezultatów -- zresztą branża seo to w pewnym sensie wielka niewiadoma i w zasadzie wszyskie aktywne działania mają mniejsze lub większe odzwierciedlenie w pozycjach stron w wyszukiwarkach). Osobiście posiadam kilka katalogów opartych na nierozwijanym już skrypcie SEOKATALOG. Stwiedziłem, że napiszę coś własnego, świeżego, z funkcjonalnością, której brakowało w innych rozwiązaniach. Tak powstawał w bólach NETKAT, który wystartował w wersji beta i w zasadzie już jest obecny w sieci. Kodu tu nie wrzucam, bo z założenia ma to być (przynajmniej na razie) projekt zamknięty. Zastanowię się co z tym robić, w jaki sposób to rozwijać. Kończąc zanudzanie podaję link do pierwszego katalogu opartego na moim skrypcie napisanym przy wykorzystaniu Pythona/Django (oczywiście pojawia się tam jeszcze HTML, CSS, JS...). Jeśli macie strony, które chcecie rozpropagować zapraszam do dodawania. Oczywiście masa pracy jeszcze przede mną - na razie zbudowałem szkielet, który działa, ale wymaga jeszcze ogromu pracy i pomysłów. Zapraszam do komentowania i korzystania: http://www.netnet24.eu.
Strony: [1]   Do góry
Drukuj
Skocz do:  

© 2007 - 2017 Polish Python Coders Group